Home / Salaris- en arbeidsvoorwaarden de baas: zo houd je het realistisch
Ben jij HR-professional en wil je grip krijgen op salaris- en arbeidsvoorwaarden? Tijdens dit inspirerende event krijg je praktische handvatten en inzichten om strategisch om te gaan met salariswensen én arbeidsvoorwaarden. Ontdek hoe je verwachtingen van medewerkers in balans brengt met realistische mogelijkheden voor jouw organisatie.
Programma
Meld je aan!
Wacht niet te lang – er zijn een beperkt aantal plekken beschikbaar.
We kijken ernaar uit je te verwelkomen!
Laat je inspireren door experts, wissel ervaringen uit met collega-werkgevers en ga naar huis met concrete handvatten voor de toekomst van jouw arbeidsvoorwaardenbeleid. Schrijf je snel in en mis dit waardevolle event niet!
Af- en aanmelden kan tot uiterlijk 24 uur voor het evenement. Mocht je zijn aangemeld en overhoopt niet komen, brengen wij een no-show van € 25 in rekening.
* Indien je nog geen partner bent, kunnen er kosten verbonden zitten aan je deelname. Huis van het Werk neemt contact met je op.
H2H praktijkexperiment: van aandacht naar actie
Werk samen aan een H2H experiment voor jouw organisatie.
Daag jezelf en je teamgenoten uit. Stimuleer elkaar, versterk elkaar en leer van elkaar.
En nodig elkaar uit voor een kijkje in jouw keuken.
Doel
Ontwikkel binnen je eigen organisatie één concrete werkwijze die de menselijke verbinding tussen medewerker en organisatie aantoonbaar versterkt. De H2H-gedachte is daarbij het uitgangspunt: technologie en systemen ondersteunen de mens, maar menselijke verbinding blijft centraal.
Het experiment
Kies één HR-moment dat nu vooral procesmatig wordt uitgevoerd en maak daar een aantoonbaar menselijker moment van.
Aan het einde van het experiment beantwoord je onderstaande vragen: