Home / Netwerklunch 21 mei
Na het succes van afgelopen keer organiseren we voorafgaand aan het Inspiratie event weer een netwerklunch!
Voorafgaand aan het thema event kan je als HR professional alvast met collega HR professionals netwerken tijdens een heerlijke netwerklunch.
* Indien je nog geen partner bent, kunnen er kosten verbonden zitten aan je deelname. Huis van het Werk neemt contact met je op.
H2H praktijkexperiment: van aandacht naar actie
Werk samen aan een H2H experiment voor jouw organisatie.
Daag jezelf en je teamgenoten uit. Stimuleer elkaar, versterk elkaar en leer van elkaar.
En nodig elkaar uit voor een kijkje in jouw keuken.
Doel
Ontwikkel binnen je eigen organisatie één concrete werkwijze die de menselijke verbinding tussen medewerker en organisatie aantoonbaar versterkt. De H2H-gedachte is daarbij het uitgangspunt: technologie en systemen ondersteunen de mens, maar menselijke verbinding blijft centraal.
Het experiment
Kies één HR-moment dat nu vooral procesmatig wordt uitgevoerd en maak daar een aantoonbaar menselijker moment van.
Aan het einde van het experiment beantwoord je onderstaande vragen: